Zmätok

Autor: Martin Cibulka | 18.7.2011 o 23:55 | Karma článku: 3,45 | Prečítané:  1112x

Som tvoje zlomené srdce, som víchrica ktorá prešla tvojim životom, som tvoje sklamanie, som príliv a odliv ,som ten čo nedokáže rozdávať lásku.

Znenie zvonov. Nastal čas na odhalenie môjho svedomia, nastal čas ti povedať pravdu o mojej bolesti o tom čo ti nemôžem dať. Zostaň kľudná nie som ten, koho tvoje srdce hľadalo, som neschopný dávať lásku, jediné čo ti dokážem dať sú slová pravdy.

Utekám pred minulým životom -každodenný zmätok. Na povrchu všetko skrývam ale pod mojou kožou to vrie. Chcem prekročiť hranice neba, zobrať si ,čo mi patrí. Sedím na prázdnej ulici bez odozvy, bez myšlienok ako telo bez duše v opojení cigarety s perom bolesti a útrap .Som tak skazený, ako ma môžete mať radi? Som tak neprístupný ako ma môžeš milovať? Na svete je toľko krásy že to nedokážem uniesť, samotár. Moja hviezda je privysoko aby si ju pevne chytila do rúk.

Každá sekunda je časť života, každou sekundou som bližšie k svojmu cieľu. Každou sekundou som spokojnejší zo svojou osobnosťou ,každý deň myslím na tých, čo svoj boj vzdali. Každý deň vidím zbabelcov, ktorý sa hrdo ukazujú svetu. Chcem si svoj kríž niesť sám. Svoju cestu som si vybral a tá je primalá pre dva osudy. Prosím ťa, pochop to, som zver na odstrel. Pri každom východe slnka vidím ďalšiu nádej. Prichádza nový deň, nové sny ,nové pravdy, prichádzam JA v živote ktorý žijem pre seba a moju rodinu. Nechcem sklamať samého seba -krv, slzy, strach. Ohradený nepriepustným múrom ochraňujúcim moju mamu a brata.

I'm just a stranger in a strange land

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?