Tvoja vôňa

Autor: Martin Cibulka | 9.7.2011 o 0:16 | (upravené 19.7.2011 o 0:23) Karma článku: 5,75 | Prečítané:  1538x

Nechajme tento svet tak .Pomôž mi. Nie sme hlupáci. Nie sme skazenci .Sme len otroci vlastných osudov, ovládaní klamstvami a ovládaní túžbou po moci.

 

Pozerám do tvojich krásnych očí vo viere že mi bude lepšie. Hypnotizujú a robia so mnou divy. Horiace temnoty nás nezastavia pokiaľ budeme spolu.

Chyťme sa za ruky a utekajme tam kde sa staneme pochopenými. Utekajme ruka v ruke naprieč životom. Životom plným slepých uličiek, pádov ale aj plným šťastím, láskou a vierou. Realitu nezmeníme, ale život si môžeme urobiť krajším práve dnes.

Chcem počuť tvoj hlas keď budem opäť kľačať na kolenách. Šťastie je jediná vec ktorú môžeš človeku dať aj keď ju sám nemáš. Jediné čo ti dokážem dať som ja, nemám viac, ale to šťastie ti darujem pokiaľ budem stáť pevne na nohách. Chcem sa v tebe stratiť, zablúdiť, kým to pôjde. Chcem cítiť tvoju vôňu aj keď budeš na druhom svete. Chcem vlastniť tvoje pery pretože tie ma plnia láskou k tebe a ku svetu.To čo je medzi nami je dar. Ochráňme si ho predtým čo nám druhí závidia. Ten dar nesmieme pustiť. Získali sme ho.

Môžu nám vrhať dýky do chrbta, môžu nám lámať kosti, môžu použiť tajné zbrane ale pokiaľ sa budeme držať ako jeden, nerozdelia nás.

Lásku nám neukradnú ,ako mne nevytrhnú pero myšlienok z ruky.

Buďme silní. Boh je pri nás, pokiaľ sme mu otvorení. Ja som sa mu zveril, vie že neklamem.

 

Dohorieva cigareta, dohorieva myšlienka, ale ty vo mne stále horíš.

Mám ťa v mojom srdci pevne zarámovanú.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?