Kamarát do dažďa

Autor: Martin Cibulka | 3.7.2011 o 22:19 | (upravené 3.7.2011 o 22:32) Karma článku: 4,68 | Prečítané:  1331x

Každý z Vás má určite okruh najlepších priateľov. Niečo ako kvázi vyvolených. Priatelia dokážu zaplátať dieru po ranách života. Moji priatelia sú toho príkladom. Ďakujem mojim priateľom ktorý stáli pri mne a väčšmi môjmu kamarátovi Kristiánovi A.K.A Klajtig.

pod vplyvompod vplyvomDj Mechúr

 

Naše cesty sa stretli už na nevinnej základnej škole kde sme spolu tiež čo-to povyvádzali ale oproti súčasnosti to je samozrejme nič. Po nástupe na strednú školu sme sa dlho nevideli a pravdupovediac, mi chýbali tie naše úlety v našej partií. Vďaka Bohu sme sa po pol roku opäť stretli na jednej nemenovanej diskotéke. Náš prvý deň na diskotéke. Nezabudnuteľný večer, priam čarovný, keď sme sa opili zo 4 poldecákov vodky a miesto tancovania sme zahájili protestný spánok na parkete a noc sa neskôr zmenila na povestnú hru „hod tyčkou“ kde Kiko samozrejme vyhral keďže sa pred diskotékou viac najedol rezňov. Odvtedy si naše kamarátstvo prešlo skoro všetkým cez modrinové nohy, dolámané nosy, vyvrátené žalúdky až po pretancované noci plné alkoholu, cigariet a žien. Pre mňa priateľ ako žiadny iný. Priateľ všetkých priateľov. Ten človek je geniálny. Nedokáže sa Vám otočiť chrbtom, nedokáže povedať nie. Pochopí všetko, vždy vycíti keď ma niečo serie a hocikedy keď človek potrebuje vypnúť tak sa s Vami opije. Je to kurva charakter. Jednoducho divočák, flegmatik, priateľský typ a nevinný človek. Nedokáže ublížiť ani muche aj keď sa venuje bojovým športom. Stál pri mne v najhoršom ,fackoval ma keď som vzdával svoj boj, podával mi ruku keď som sa topil. Toľko porozumenia v jednej osobe. Právom mu udeľujem titul najlepší priateľ. Plakali sme pri sebe, prebíjali sme sa spoločne všetkými nástrahami dospievania a nikdy sme sa nepohádali. Hrozne si ho vážim ako priateľa tak aj ako človeka. Dúfam, že budeme priatelia dovtedy, do kým to bude možné. Odvážim sa povedať a povedať mu do očí: Kiko máme ťa radi! Zdvíham poldecák a kričím nech žije rum a KIKO J

 

A keďže Kristián dnes 3.7 oslavuje 18-tiny tak mu touto cestou dovoľujem popriať úspech v živote, zdravie ktoré je najviac potrebné a lásku pretože veľa lásky rozdáva tak nech je schopný ju aj prijímať. Boh mu žehnaj!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?